İDARİ VE TEKNİK KADRO

  1. Doğan DOĞRU
    Sanat Yönetmeni-Müdür
    1. Haydar ARSLAN
      İdare Müdürü
      1. Gişe Personeli
        Tuba ÜLGÜDÜR
      2. Güvenlik Personeli
        A.İhsan KÖSTEKCİ
        Esmehan BİLGİN
        Hakan BOZKURT
        Mustafa ALTAY
        Osman BAYDAR
      3. Teşrifat ve Hizmet Personeli
        Mehmet ESEROĞLU
        Mehmet YILDIRIM
        Ramazan TÜRK
    2. Fikret BAŞ
      Tiyatro Müdür Yardımcısı
      (Prs. ve Tah. İşlerinden Sorumlu)
      1. Personel Yazı İşleri ve Personel Tahakkuk
        L.Nur KUNTER
        Ayşe URAL
        Dudu KAYA


        Santral Danışma
        N.Aslı İYİÇORA
      2. Genel Evrak

        Evrak Kayıt
        İbrahim KÜÇÜKTAŞKAPU
        Cihan ILGAR


        İdari Bina Misafirhane Personeli
        Serdar KOÇ

        Güvenlik Personeli
        Sibel UĞUR
    3. Adnan BİLGİN
      Tiyatro Müdür Yardımcısı
      (Harcama Yetkilisi)
      1. Muhasebe(Saymanlık) Birimi

        Sayman
        Sadık COŞKUN

        Muhasebe
        Mustafa GÜLLÜPINAR
      2. Ayniyat Saymanı
        Yusuf ÇELEBİ

        Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi
        Mustafa KAMALI
        Aysun SAĞKAYA
      3. Tahakkuk-Levazım Birimi

        Gerçekleştirme Görevlisi
        Yılmaz ÜNAL

        Şef
        Selma SÖKMEN

        Satınalma Memuru
        Ali KÖROĞLU
        Erol ERGİN
    4. Emre ERBAŞ
      Tiyatro Müdür Yardımcısı
      (Teknik İşlerden Sorumlu)
      1. Sanat Teknik Basın Halkla İlişkiler

        Festival Birimi
        Şahin YILDIRIM
        Sevda UĞUR

        Sinem DÖNMEZ

        Sekreter
        Zennur YILMAZ

        Şoför
        Fatih ÇEVİK
      2. Teknik Personel

        Sahne Amirliği
        Ö. İsmet KIZILBAĞLI
        R. Rahmi SARIŞEN


        Suflöz
        Banu Kızılbağlı

        Sahne Işıkçısı
        İlyas ERDURUCAN
        G. Ahmet GÖKDEMİR
        İzzet GÜNDOĞDU
        Mehmet ARSLAN
        Muharrem DİRİK


        Kondüvit
        Esra GÜMÜŞADA
        Emre TAŞGIN
        İsmail KÜPELİ


        Görsel Tasarım & Fotoğraf & Video
        Mustafa UZMAN
        Dila Naz KÖK


        Sahne Şef Makinisti
        Mustafa İRİİLTER

        Sahne Makinisti
        Murat TAŞGIN
        Tevfik KARAKOYAK
        Recep D. KARADEMİR
        Abdullah ÇEVİK
        Şahin GEVREK
        Özgür KÜPELİ
         
        Fatih KÖK

        Aksesuarcı
        Sami USLU
        Mustafa ERDURUCAN


        Sahne Terzisi
        Alişan UĞUR
        Hatice ER GÖKDEMİR
        Güzin COŞKON
        Ömer KÖROĞLU


        Perukacı
        Osman YASİN
        Selçuk PARLAK
    5. Nevra SAYAR
      Tiy. Md. Yrd.
      (Sant.İşl. Srm.)